Regulamin obiektu: "Pokoje Gościnne U Beaty i Tomka"

Regulamin obiektu: „Pokoje Gościnne  U Beaty i Tomka” Witamy Państwa w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym domu. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.


1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub e-mailem.

2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu przedpłaty około  20% za pobyt na  konto podane w kontaktach.  Wpłaty należy dokonać do 5 dni od momentu rezerwacji lub wcześniej ustalonym terminie. Jednocześnie wpłata zadatku równa się z akceptacją warunków rezerwacji i pobytu,  określonych w niniejszym regulaminie .

3. W razie rezygnacji zadatek jest bezzwrotny. Rezerwację można przesunąć na inny termin   (w miarę  możliwości dostępności miejsc noclegowych) w przypadku rezygnacji do 30 dni przed planowanym przyjazdem.

4. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowany wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

5. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, najpóźniej na drugi dzień.

6. Każdy z Państwa otrzymuje z kluczem do pokoju również brelok kodowy do  głównych  drzwi wejściowych  oraz „Rabatową Kartę Tatrzańską”. Prosimy o zamykanie za  sobą drzwi , oraz nie podawanie osobom postronnym kluczy. W przypadku zagubienia kluczy,    breloka kodowego  lub „Karty Tatrzańskiej” koszt dorobienia kompletu wynosi 50zł.

7. W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach od 23:00 do 6:00 rano.

8. W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się gospodarzami tego pokoju. Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w oddanej do Państwa dyspozycji łazience i świetlicy. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Mile widziane jest obuwie na zmianę.

9. Gość  ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy, lub z winy odwiedzających go osób. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju Goście zostaną obciążeni kosztami naprawy. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie. Wszelkie usterki techniczne prosimy niezwłocznie zgłaszać do gospodarza .

10. Zachowanie gości i osób korzystających z usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług jeżeli Goście nie dostosują się do regulaminu.

11. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

12. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i używania ognia otwartego.

13. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony.  Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu czy też innego pojazdu należącego do Gości.
14. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich i wnoszenie nart do pokoi. Należy przechowywać sprzęt w miejscu do tego przeznaczonym (Narciarnia).

15. Obiekt  nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane na przechowanie do depozytu w Recepcji.

16. Obiekt:  „Pokoje Gościnne - U Beatu i Tomka”  świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (Kwatera Prywatna).

- wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać  właścicielowi.

- właściciel ma obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu oraz sprawność urządzeń technicznych

- zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na  zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w obiekcie przez natychmiastowe podjęcie czynności zapewniających usunięcie usterek technicznych i porządkowych

- naprawę urządzeń podczas nieobecności Gościa lub w jego obecności, jeśli wyrazi takie życzenie 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.

POGODA W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ


pogoda.net